Last Logo Updates   Archive
Police XI FC - Club Logo - BotswanaAD Ramonense - Club Logo - Costa RicaLokomotiv-Biləcəri FK - Club Logo - AzerbaijanUganda - Club Logo - Uganda
Racing Club de Niamey - Club Logo - NigerKhemara Keila FC - Club Logo - CambodiaEB Rouge/Riche-Mare Rovers - Club Logo - MauritiusChamarel SC - Club Logo - Mauritius
AS Port-Louis 2000 - Club Logo - MauritiusPetit Rivière Noire - Club Logo - MauritiusMoney Express - Club Logo - Cayman IslandsInterior FC - Club Logo - Gambia
Top News   Archive
16.04.2014draw of OFC Champions League 2013/2014 
15.04.2014Jupiler Pro League 2012/2013 addedJohnny 
14.04.2014teams of SFF Nation Link Telecom Championship 2014/2015 
14.04.2014SFF Nation Link Telecom Championship 2013/2014 finished 
14.04.2014teams of Liga Mayor 2014 
14.04.2014Budweiser Soccer League Division 1 2013/2014 finished 
14.04.2014draw of Hong Kong FA Cup 2013/2014 - Semi-finals 
14.04.2014draw of Steypakappingin 2014 - Quarter-finals 
14.04.2014Red Bull B Division League 2013 addedJohnny 
14.04.2014Melita First Division League 2013/2014 finished 
12.04.2014Dialog Champions League 2013 added 
12.04.2014Modhumoti Bank Independence Cup 2014 finished 
12.04.2014renaming from Hippo Valley FC to Chiredzi FC 
12.04.2014schedule of Castle Lager Premier Soccer League 2014 
12.04.2014I-League 2nd Division 2014 finished 
Upcoming 50 Matches
29.03.2014
   Haitian Stars 23:00 Old Madrid Masters FC
30.03.2014
   Wolues FC  Virgin Gorda Ballstarz
   One Love United FC  Islanders FC
   Virgin Gorda United 01:00 HBA Panthers
02.04.2014
   Kandadji Sport FC  Urana FC d'Arlit
06.04.2014
   HBA Panthers 00:00 Haitian Stars
   Rebels FC 02:00 Virgin Gorda Ballstarz
07.04.2014
   Old Madrid Masters FC 00:00 Virgin Gorda United
   Sugar Boys 02:00 Wolues FC
09.04.2014
   Dan Kassawa FC 17:00 AS GNN
16.04.2014
   AS Pélican Lambaréné 17:00 AC Bongoville
17.04.2014
   Ieong Heng 13:00 Tim Iec
   Chong Wa 15:00 San Kong Meng
   Al-Hilal Kaduqli 15:30 Al-Hilal Al-Fasher
   Guernsey Rangers FAC 19:00 Sylvans SC
   Al-Khartoum-3 19:00 Alamal Atbara
   Al Ahly Shendi 19:00 Al-Ahli Atbara
   IFK Göteborg 19:00 Åtvidabergs FF
   Falkenbergs FF 19:00 Kalmar FF
   Gefle IF 19:00 IF Brommapojkarna
   Landskrona BoIS 19:00 Syrianska FC
   FC Vestsjælland 19:00 FC København
   IF Elfsborg 19:05 Helsingborgs IF
   SD Quito 19:30 Mushuc Runa SC
   ÍF Fuglafjørður 19:30 EB/Streymur
   BSC Young Boys 19:45 FC Sion
   FC St. Gallen 19:45 FC Lausanne-Sport
   FC Biel-Bienne 19:45 FC Schaffhausen
   FC Winterthur 19:45 FC Wil 1900
   FC Lugano 19:45 FC Wohlen
   Servette FC 19:45 FC Chiasso
   FC Locarno 19:45 FC Vaduz
   CA All Boys 20:00 Arsenal FC
   Eintracht Frankfurt 20:30 Hannover 96
   AS Bari 20:30 US Latina Calcio
   Carpi FC 1909 20:30 Modena FC
   Brescia Calcio 20:30 Padova Calcio
   SS Juve Stabia 20:30 AS Avellino 1912
   AS Cittadella 20:30 AC Cesena
   SS Virtus Lanciano 1924 20:30 Empoli FC
   Ternana Calcio 20:30 Delfino Pescara 1936
   US Città di Palermo 20:30 Reggina Calcio
   AC Spezia Calcio 20:30 AC Siena
   Novara Calcio 20:30 Trapani Calcio
   Royal Standard de Liège 20:30 Sporting Lokeren OV
   AD Carmelita 22:00 Limon FC
   CA Belgrano 22:10 CD Godoy Cruz Antonio Tomba
   SV Riverplate 23:00 SV Dakota
   SV Britannia 23:00 Bubali SC
18.04.2014
   Energetik Mingəçevir  FK MOİK Bakı


Last 50 Matches
17.04.2014
   KS Energetyk ROW Rybnik 0 : 4 GKS GieKSa Katowice
   FC Energie Cottbus 1 : 1 FC St. Pauli 1910
   FC Erzgebirge Aue 2 : 0 SG Dynamo Dresden
   SV Sandhausen 1916 0 : 3 TSV Fortuna 95 Düsseldorf
   FC Rot-Weiß Erfurt 3 : 1 BV Borussia 09 Dortmund II
   Al-Seeb SC 8 : 1 Al-Ittihad SC
   Universitario Popayán CD 2 : 0 Nuevo Cúcuta Deportivo
   FC Crotone 3 : 2 AS Varese 1910
   PFK Oleksandriya 1 : 0 FSK Bukovyna Chernivtsi
   Zamalek SC 4 : 0 Al Minya Club
   FK Metalist Kharkiv 1 : 1 FK Zorja Luhansk
   Skála ÍF 1 : 1 Víkingur Gøta
   Okocimski KS Brzesko 0 : 6 MKS Dolcan Ząbki
   GKS Tychy 0 : 1 GKS Olimpia Grudziądz
   OKS Stomil Olsztyn 2 : 0 KS Termalica Bruk-Bet Nieciecza
   Esbjerg fB 2 : 2 Randers FC
   FK Trakai 1 : 4 FK Kruoja Pakruojis
   HB 4 : 1 NSÍ Runavík
   B68 Toftir 2 : 4 B36
   KÍ 4 : 1 AB Argir
   Fanja SC 1 : 1 Al-Msnaa SC
   Al-Qanah Club 2 : 1 Wadi Degla FC
   Ittihad el Shourta 2 : 0 Haras El Hodood
   Al-Masry SC 1 : 1 Tala'ea El Gaish
   Al-Nil Hasahisa 0 : 0 Al-Merreikh Omdurman
   Odense BK 0 : 1 FC Nordsjælland
   AB København 1 : 5 Silkeborg IF
   SK Tavriya Simferopol 0 : 2 FK Sevastopol
   HB Køge 2 : 1 AC Horsens
   FK Spartak Tskinvali 2 : 0 FC WIT Georgia Tbilisi
   Druk United FC 3 : 1 Bhutan U-18
   Kitchee SC 1 : 1 South China AA
   Balestier Khalsa FC 1 : 1 Geylang International FC
   Home United FC 4 : 0 Tanjong Pagar United FC
   Brønshøj BK 2 : 1 Vejle BK
   BK Marienlyst 0 : 3 Lyngby BK
   Hvidovre IF 2 : 1 FC Fredericia
   White City Woodville Warriors SC 3 : 1 West Torrens Birkalla SC
   Vanraure Hachinohe 0 : 3 Sony Sendai FC
   CD Marquense 3 : 0 Halcones FC
   CS Cartaginés 2 : 0 Santos de Guápiles FC
   Deportivo Saprissa 1 : 1 CS Herediano
   Municipal Pérez Zeledón 4 : 2 Puntarenas FC
   CF Universidad de Costa Rica 2 : 1 CS Uruguay
   Río Abajo FC 0 : 1 San Francisco FC
   CD Arabe Unido 1 : 0 Chepo FC
   ADF Sporting San Miguelito 0 : 3 Chorillo FC
   Itagüí FC 1 : 1 CDC Atlético Nacional
   Club León FC 2 : 2 Club Bolívar
   Cruzeiro EC 1 : 1 Club Cerro Porteño