MOL Cup 2019/2020
  Leagues
  Cup Competitions



Final

 01.07.2020 00:00 CETFC Slovan Liberec  vs  AC Sparta Praha


Semi-finals

 17.06.2020 17:15 CETSK Sigma Olomouc  1 : 2  FC Slovan Liberec
 Venue:  Andrův stadion, Olomouc
 17.06.2020 20:15 CETAC Sparta Praha  2 : 1  FC Viktoria Plzeň
 Venue:  Generali Arena, Praha


Quarter-finals

 04.03.2020 17:00 CETSK Sigma Olomouc  3 : 1  FK Jablonec
 Venue:  Andrův stadion, Olomouc
 04.03.2020 17:30 CETFC Viktoria Plzeň  4 : 2  FK Mladá Boleslav
 Venue:  Doosan Arena, Plzeň
 04.03.2020 17:30 CET1. FC Slovácko  0 : 0, 2 : 4 P  FC Slovan Liberec
 Venue:  Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
 04.03.2020 18:00 CETAC Sparta Praha  5 : 0  FC Baník Ostrava
 Venue:  Generali Arena, Praha


Round of 16

 29.10.2019 16:00 CETSFC Opava  0 : 2 E  FK Jablonec
 Venue:  Stadion v Městských sadech, Opava
 29.10.2019 17:00 CETSK Sigma Olomouc  4 : 0  FK Dukla Praha
 Venue:  Andrův stadion, Olomouc
 30.10.2019 14:00 CETFK Chlumec nad Cidlinou  3 : 4 E  FC Viktoria Plzeň
 Venue:  Městský fotbalový stadion, Chlumci nad Cidlinou
 30.10.2019 14:30 CETFK Mladá Boleslav  3 : 1  FC Fastav Zlín
 Venue:  Adidas Aréna, Mladá Boleslav
 30.10.2019 17:00 CETFC Baník Ostrava  2 : 0 E  SK Slavia Praha
 Venue:  Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava
 30.10.2019 17:00 CETSK Dynamo České Budĕjovice  0 : 4  AC Sparta Praha
 Venue:  Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budĕjovice
 30.10.2019 17:30 CETFC Slovan Liberec  2 : 0  FK Teplice
 Venue:  Stadion u Nisy, Liberec
 06.11.2019 17:00 CET1. FC Slovácko  3 : 1 E  FK Viktoria Žižkov
 Venue:  Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště


Round 3

 24.09.2019 16:00 CETSK Benešov  1 : 3  1. FC Slovácko
 Venue:  Stadion u Konopiště, Benešov
 24.09.2019 16:00 CETFK Baník Sokolov  0 : 1  SFC Opava
 Venue:  Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov
 24.09.2019 16:30 CETFK Varnsdorf  1 : 2  FC Fastav Zlín
 Venue:  Stadion v Kotlině, Varnsdorf
 25.09.2019 16:00 CETSK Slavia Praha  8 : 0  FK Slavoj Vyšehrad
 Venue:  Sinobo Stadium, Praha
 25.09.2019 16:00 CETMFK Karviná  0 : 2  FK Viktoria Žižkov
 Venue:  Městský stadion, Karviná-Hranice
 25.09.2019 16:00 CETFK Loko Vltavín  1 : 4  SK Dynamo České Budĕjovice
 Venue:  Stadion na Plynárně, Praha
 25.09.2019 16:00 CETFC Hlučín  1 : 3  FC Viktoria Plzeň
 Venue:  Doosan Arena, Plzeň
 25.09.2019 16:00 CETTJ Jiskra Domažlice  1 : 3  FK Dukla Praha
 Venue:  Stadion Střelnice, Domažlice
 25.09.2019 17:00 CETFC Vysočina Jihlava  1 : 2  AC Sparta Praha
 Venue:  Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava
 25.09.2019 17:30 CETFC Slovan Liberec  3 : 1  1. SK Prostějov
 Venue:  Stadion u Nisy, Liberec
 25.09.2019 18:00 CETFC Baník Ostrava  2 : 0  FC Hradec Králové
 Venue:  Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava
 01.10.2019 16:00 CETFK Mladá Boleslav  4 : 2  MFK Chrudim
 Venue:  Adidas Aréna, Mladá Boleslav
 01.10.2019 16:30 CETFK Jablonec  3 : 2  FC Zbrojovka Brno
 Venue:  Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
 01.10.2019 17:00 CETSK Sigma Olomouc  4 : 2  SK Líšeň
 Venue:  Andrův stadion, Olomouc
 01.10.2019 17:00 CETFK Teplice  2 : 1  FK Fotbal Třinec
 Venue:  Na Stínadlech, Teplice
 02.10.2019 16:00 CETFK Chlumec nad Cidlinou  2 : 1  Bohemians Praha 1905
 Venue:  Městský fotbalový stadion, Chlumci nad Cidlinou


Round 2

 27.08.2019 17:00 CETFC Slovan Rosice  1 : 5  SK Sigma Olomouc
 Venue:  Hřiště FC Slovan, Rosice
 27.08.2019 17:00 CETFC Dolní Benešov  2 : 3  1. SK Prostějov
 Venue:  Stadion FC MSA Dolní Benešov, Dolní Benešov
 27.08.2019 17:00 CETSFK Vrchovina  0 : 5  1. FC Slovácko
 Venue:  Stadion Nové Město na Moravě, Nové Město na Moravě
 27.08.2019 17:00 CETTJ Valašské Meziříčí  0 : 5  FK Fotbal Třinec
 Venue:  Stadion SK Hrachovec, Valašské Meziříčí
 28.08.2019 17:00 CETFC MAS Táborsko  4 : 4, 3 : 5 P  FK Varnsdorf
 Venue:  Stadion Kvapilova, Tábor
 28.08.2019 17:00 CETMFK Frýdek-Místek  1 : 3  MFK Karviná
 Venue:  Stadion Stovky, Frýdek-Místek
 28.08.2019 17:00 CETFK Motorlet Praha  0 : 5  FK Slavoj Vyšehrad
 Venue:  Stadion SK Motorlet, Praha
 28.08.2019 17:00 CETSK Uničov  1 : 4  FC Fastav Zlín
 Venue:  Stadion SK Uničov, Uničov
 28.08.2019 17:00 CETFK Loko Vltavín  2 : 1  FC Sellier & Bellot Vlašim
 Venue:  Stadion na Plynárně, Praha
 28.08.2019 17:00 CETSK Zápy  2 : 3  Bohemians Praha 1905
 Venue:  Stadion TJ Sokol Zápy, Brandýs nad Labem
 28.08.2019 17:00 CETFK Králův Dvůr  0 : 2  FK Dukla Praha
 Venue:  Městský Stadion Králův Dvůr, Králuv Dvůr
 28.08.2019 17:00 CETTJ Jiskra Domažlice  2 : 2, 4 : 3 P  FK Ústí nad Labem
 Venue:  Stadion Střelnice, Domažlice
 28.08.2019 17:00 CETFC Písek  1 : 3  FK Teplice
 Venue:  Městský Sportovní Areál, Písek
 28.08.2019 17:00 CETFC Odra Petřkovice  3 : 4 E  FC Zbrojovka Brno
 Venue:  Stadion Petřkovice, Ostrava
 28.08.2019 17:00 CETFC Slovan Velvary  0 : 1  FK Viktoria Žižkov
 Venue:  Stadion TJ Slovan Velvary, Velvary
 28.08.2019 17:00 CETTJ Jiskra Ústí nad Orlicí  0 : 2  SK Dynamo České Budĕjovice
 Venue:  Stadion TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
 28.08.2019 17:00 CETFC Viktoria Mariánské Lázně  2 : 5  FC Slovan Liberec
 Venue:  Stadion FC Viktoria, Mariánské Lázně
 28.08.2019 17:00 CETTatran Ždírec nad Doubravou  0 : 4  SK Líšeň
 Venue:  Stadion SK Tatran, Ždírec nad Doubravou
 28.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Lanžhot  1 : 3  FC Baník Ostrava
 Venue:  Stadion Na Šlajsi, Lanžhot
 28.08.2019 17:00 CET1. FC Olešnice  0 : 6  SFC Opava
 Venue:  Hřiště Olešnice - tráva, Bouzov
 28.08.2019 17:00 CETFK Přepeře  0 : 1  MFK Chrudim
 Venue:  Hřiště FK Přepeře, Přepeře
 28.08.2019 17:00 CETFK Chlumec nad Cidlinou  2 : 1  1. FK Příbram
 Venue:  Městský fotbalový stadion, Chlumci nad Cidlinou
 28.08.2019 17:30 CETFK TJ Štěchovice  1 : 4  FK Baník Sokolov
 Venue:  Stadion Štěchovice, Štěchovice
 03.09.2019 17:00 CETSK Benešov  2 : 1  FK Pardubice
 Venue:  Stadion u Konopiště, Benešov
 04.09.2019 17:00 CETFK Admira Praha  1 : 2  FC Hradec Králové
 Venue:  Stadion Na Pecích, Praha
 04.09.2019 17:30 CETSokol Hostouň  1 : 6  FC Vysočina Jihlava
 Venue:  Stadion Vojtěcha Zeithamla, Hostouň
 10.09.2019 16:30 CETFC Hlučín  4 : 2  MFK Vítkovice
 Venue:  Městský fotbalový stadion Hlučín, Hlucín


Round 1

 07.08.2019 17:30 CETFK Náchod  0 : 5  FK Viktoria Žižkov
 Venue:  Stadion SK Náchod v Bělovsi, Živanice
 13.08.2019 17:00 CETSK Kladno  1 : 2  FK TJ Štěchovice
 Venue:  Stadion Františka Kloze, Kladno
 13.08.2019 18:00 CETFK Meteor Praha VIII  1 : 3  MFK Chrudim
 Venue:  Sportovní Areál Libeň, Praha
 13.08.2019 18:00 CETFK Brandýs nad Labem  0 : 10  FK Ústí nad Labem
 Venue:  Stadion TJ Sokol Zápy, Brandýs nad Labem
 13.08.2019 18:00 CETFK Olympie Březová  0 : 3  FC Viktoria Mariánské Lázně
 Venue:  Stadion TJ Olympie Březová, Březová
 14.08.2019 17:00 CETSK Aritma Praha  0 : 1  FK Admira Praha
 Venue:  Stadion Na Pecích, Praha
 14.08.2019 17:00 CETFK Kolín  0 : 1  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
 Venue:  Mestský stadion, Kolín V
 14.08.2019 17:00 CETFC Slovan Rosice  4 : 2  FC Velké Meziříčí
 Venue:  Hřiště FC Slovan, Rosice
 14.08.2019 17:00 CETFK Motorlet Praha  4 : 0  FC Chomutov
 Venue:  Stadion SK Motorlet, Praha
 14.08.2019 17:00 CETSK Hanácká Slávia Kroměříž  2 : 2, 3 : 4 P  MFK Vítkovice
 Venue:  Stadion SK Hanácká Slavia Kroměříž, Kroměříž
 14.08.2019 17:00 CETSokol Hostouň  2 : 1  FC Slavia Karlovy Vary
 Venue:  Stadion Vojtěcha Zeithamla, Hostouň
 14.08.2019 17:00 CETFK Baník Souš  0 : 3  FK Baník Sokolov
 Venue:  Stadion Zdeňka Fibicha, Most
 14.08.2019 17:00 CETFK OEZ Letohrad  0 : 3  FC Hradec Králové
 Venue:  Stadion FK OEZ Letohrad, Letohrad
 14.08.2019 17:00 CETTJ Tatran Sedlčany  0 : 4  FC MAS Táborsko
 Venue:  Mestský stadion TJ Tatran Sedlčany, Sedlčany
 14.08.2019 17:00 CETTJ Valašské Meziříčí  4 : 2 E  FC TVD Slavičín
 Venue:  Stadion SK Hrachovec, Valašské Meziříčí
 14.08.2019 17:00 CETFK Nový Jičín  2 : 3  MFK Frýdek-Místek
 Venue:  Stadion TJ Nový Jičín, Nový Jičín
 14.08.2019 17:00 CETSK Jiskra Rýmařov  2 : 3  SK Uničov
 Venue:  Hřiště TJ Jiskra Rýmařov, Rýmařov
 14.08.2019 17:00 CETSK Český Brod  1 : 3  FC Slovan Velvary
 Venue:  Na Kutilce, Český Brod
 14.08.2019 17:00 CETFK Komárov  0 : 1  FK Loko Vltavín
 Venue:  Komárovský stadion, Brno
 14.08.2019 17:00 CETFK Zbuzany  1 : 3  TJ Jiskra Domažlice
 Venue:  Stadion FK Zbuzany, Zbuzany
 14.08.2019 17:00 CETFK Spartak Soběslav  0 : 2  SK Benešov
 Venue:  Fotbalové hřiště TJ Spartak Soběslav, Soběslav
 14.08.2019 17:00 CETFC Strání  1 : 3  1. SK Prostějov
 Venue:  Stadion na Zelničkách, Strání
 14.08.2019 17:00 CETTatran Ždírec nad Doubravou  3 : 1 E  FSC Stará Říše
 Venue:  Stadion SK Tatran, Ždírec nad Doubravou
 14.08.2019 17:00 CETAFC Humpolec  0 : 9  FC Vysočina Jihlava
 Venue:  Stadion Převýšov, Převýšov
 14.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Lanžhot  1 : 1, 3 : 1 P  1. SC Znojmo
 Venue:  Stadion Na Šlajsi, Lanžhot
 14.08.2019 17:00 CET1. FC Olešnice  2 : 1  FC Viktoria Otrokovice
 Venue:  Hřiště Olešnice - tráva, Bouzov
 14.08.2019 17:00 CETSK Dětmarovice  1 : 7  FK Fotbal Třinec
 Venue:  Fotbalové Hříště SK Dětmarovice, Dětmarovice
 14.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Velké Hamry  0 : 4  FK Varnsdorf
 Venue:  Hřiště TJ Velké Hamry, Velké Hamry
 14.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Libiš  0 : 2  SK Zápy
 Venue:  Fotbalový Stadion, Libiš
 14.08.2019 17:00 CETFK Český Lev - Union Beroun  0 : 7  FK Dukla Praha
 Venue:  Fotbalové Hřiště Beroun Na Máchovně, Beroun
 14.08.2019 17:00 CETFK Přepeře  6 : 2  TJ Dvůr Králové
 Venue:  Hřiště FK Přepeře, Přepeře
 14.08.2019 17:00 CETTJ Unie Hlubina  1 : 2  FC Dolní Benešov
 Venue:  Stadion TJ Unie Hlubina, Ostrava
 14.08.2019 17:00 CETTJ Skaštice  3 : 5  SK Líšeň
 Venue:  Hřiště Skaštice, Skaštice
 14.08.2019 17:00 CETTJ Tatran Všechovice  0 : 4  FC Odra Petřkovice
 Venue:  Hrište Všechovice, Všechovice
 14.08.2019 17:00 CETSK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm  1 : 2  FC Hlučín
 Venue:  Stadion Na Nivách, Frenštát pod Radhoštěm
 14.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Srbice  1 : 2  FK Králův Dvůr
 Venue:  Městský fotbalový stadion, Chlumci nad Cidlinou
 14.08.2019 17:30 CET1. HFK Olomouc  0 : 3  FC Zbrojovka Brno
 Venue:  Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc
 14.08.2019 17:30 CETSS Ostrá  1 : 3  FC Sellier & Bellot Vlašim
 Venue:  Hřiště v Hákově, Ostrá
 14.08.2019 17:30 CETSK Libčany  0 : 3  FK Chlumec nad Cidlinou
 Venue:  Fotbalový Stadion, Lhota
 14.08.2019 17:30 CETSK Slaný  0 : 4  FK Slavoj Vyšehrad
 Venue:  Víceúcelová sportovní hala Fotbalové hřiště, Slaný
 14.08.2019 18:00 CETMFK Dobříš  0 : 2  FC Písek
 Venue:  Stadion MFK Dobřiš, Dobříš
 20.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Tasovice  0 : 1  SFK Vrchovina
 Venue:  Stadion TJ Sokol Tasovice, Tasovice pod Hodonice
 20.08.2019 17:00 CETSK Vysoké Mýto  0 : 2  FK Pardubice
 Venue:  Stadion Vysoké Mýto, Vysoké Mýto


Preliminary Round

 26.07.2019 18:00 CETFC Vsetín  3 : 5  TJ Valašské Meziříčí
 Venue:  Stadion Tyršova ulice, Vsetín
 27.07.2019 17:00 CETFC Žd'ar nad Sázavou  1 : 2  AFC Humpolec
 Venue:  Stadion Bouchalky, Žďár nad Sázavou
 27.07.2019 17:00 CET1. FC Olešnice  1 : 0  FK Nové Sady
 Venue:  Hřiště Olešnice - tráva, Bouzov
 27.07.2019 17:00 CETTJ Sokol Želetava  2 : 4 E  TJ Sokol Tasovice
 Venue:  Fotbalové hřiště Sokol Želetava, Želetava
 27.07.2019 17:00 CETTJ Skaštice  2 : 2, 3 : 2 P  FK Blansko
 Venue:  Hřiště Skaštice, Skaštice
 27.07.2019 17:00 CETTJ Start Brno  1 : 5  SFK Vrchovina
 Venue:  Stadion SK Žebětín, Brno
 27.07.2019 17:00 CETSK Polanka  0 : 3  FK Nový Jičín
 Venue:  Hřiště Polanka nad Odrou, Ostrava
 27.07.2019 18:00 CET1. BFK Frýdlant nad Ostravicí  0 : 2  FC Dolní Benešov
 Venue:  Stadion 1. BFK Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí
 28.07.2019 15:00 CETTJ Unie Hlubina  3 : 1  FC Heřmanice Slezská
 Venue:  Stadion TJ Unie Hlubina, Ostrava
 28.07.2019 17:00 CET1. HFK Olomouc  2 : 0  MFK Vyškov
 Venue:  Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc
 28.07.2019 17:00 CET1. FC Viktorie Přerov  0 : 5  FC Viktoria Otrokovice
 Venue:  Městský Stadion Přerov, Přerov
 28.07.2019 17:00 CETFC Elseremo Brumov  0 : 4  FC Strání
 Venue:  Stadion FC Elseremo Brumov, Brumov-Bylnice
 28.07.2019 17:00 CETMFK Havířov  1 : 2  FC Hlučín
 Venue:  Stadion Dukla, Havířov
 28.07.2019 17:00 CETFK Šumperk  1 : 6  SK Hanácká Slávia Kroměříž
 Venue:  Městský Stadion, Šumperk
 28.07.2019 17:00 CETTJ Slovan Bzenec  0 : 2  FC Slovan Rosice
 Venue:  Fotbalový Stadión Bzenec, Bzenec
 28.07.2019 17:00 CETFC Spartak Velká Bíteš  1 : 3  FC Velké Meziříčí
 Venue:  Fotbalový Stadión Velká Bíteš, Velká Bíteš
 28.07.2019 17:00 CETSlavoj TKZ Polná  1 : 3  FSC Stará Říše
 Venue:  Stadion Slavoj Polná, Polná
 28.07.2019 17:00 CETTatran Ždírec nad Doubravou  1 : 0  FC Slovan Havlíčkův Brod
 Venue:  Stadion SK Tatran, Ždírec nad Doubravou
 28.07.2019 17:00 CETTJ Sokol Lanžhot  3 : 1  FK Hodonín
 Venue:  Stadion Na Šlajsi, Lanžhot
 28.07.2019 17:00 CETSK Dětmarovice  2 : 1 E  FK Bospor Bohumín
 Venue:  Fotbalové Hříště SK Dětmarovice, Dětmarovice
 28.07.2019 17:00 CETFC Slavoj Olympia Bruntál  2 : 3  SK Jiskra Rýmařov
 Venue:  Městský fotbalový štadión FC Slavoj Olympia Bruntál, Bruntál
 28.07.2019 17:00 CETTJ Sokol Nevšová  0 : 9  FC TVD Slavičín
 Venue:  Fotbalové hřiště TJ Sokol Nevšová, Slavičín (u Zlína)
 28.07.2019 17:00 CETTJ Tatran Všechovice  3 : 2  SK Hranice
 Venue:  Hrište Všechovice, Všechovice
 28.07.2019 17:00 CETSK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm  3 : 0  FK Kozlovice
 Venue:  Stadion Na Nivách, Frenštát pod Radhoštěm
 31.07.2019 17:30 CETFK Spartak Soběslav  3 : 0  FK Jindřichův Hradec
 Venue:  Fotbalové hřiště TJ Spartak Soběslav, Soběslav
 02.08.2019 18:00 CETMFK Dobříš  5 : 2  SK Klatovy
 Venue:  Stadion MFK Dobřiš, Dobříš
 03.08.2019 10:15 CETSK Kladno  2 : 0  FK Ostrov
 Venue:  Stadion Františka Kloze, Kladno
 03.08.2019 10:15 CETSparta Kutná Hora  0 : 1  FK Meteor Praha VIII
 Venue:  Stadión Červené Pečky, Červené Pečky
 03.08.2019 10:15 CETTJ Dvůr Králové  3 : 1  SK Benátky nad Jizerou
 Venue:  Stadion Pod Hankovým domem, Dvůr Králové nad Labem
 03.08.2019 10:15 CETFK Seko Louny  0 : 2  FK Brandýs nad Labem
 Venue:  Městský stadion, Louny
 03.08.2019 10:30 CETFC Chomutov  1 : 0  FK Neratovice-Byškovice
 Venue:  Letní Stadion, Milevsko
 03.08.2019 10:30 CETFK Komárov  1 : 0  FK Hořovicko
 Venue:  Komárovský stadion, Brno
 03.08.2019 10:30 CETSK Petřín Plzeň  1 : 2  Sokol Hostouň
 Venue:  Stadion TJ Dynamo ZČE Plzeň, Plzeň
 03.08.2019 17:00 CETFK Hvězda Cheb  3 : 5  FK Zbuzany
 Venue:  Stadion Lokomotiva, Cheb
 03.08.2019 17:00 CETFK Náchod  3 : 0  FC Horky nad Jizerou
 Venue:  Stadion FK Mohelnice, Mohelnice
 03.08.2019 17:00 CETFK Arsenal Česká Lípa  2 : 2, 2 : 3 P  FK Motorlet Praha
 Venue:  Městský fotbalový stadion Srbská, Brno
 03.08.2019 17:00 CETFC Přední Kopanina  1 : 3  SS Ostrá
 Venue:  Hřiště FC Přední Kopanina, Praha
 03.08.2019 17:00 CETFK Admira Praha  2 : 1  TJ Sokol Živanice
 Venue:  Stadion Na Pecích, Praha
 03.08.2019 17:00 CETSK Mondi Štětí  3 : 4 E  TJ Sokol Velké Hamry
 Venue:  Městský Stadion, Štětí
 03.08.2019 17:00 CETFK OEZ Letohrad  1 : 0  FK Čáslav
 Venue:  Stadion FK OEZ Letohrad, Letohrad
 03.08.2019 17:00 CETFC Rokycany  1 : 2  SK Aritma Praha
 Venue:  Stadion pod Husovými Sady, Rokycany
 03.08.2019 17:00 CETFC Viktoria Mariánské Lázně  2 : 0  SK Rakovnik
 Venue:  Stadion FC Viktoria, Mariánské Lázně
 03.08.2019 17:00 CETTJ Nová Včelnice  0 : 10  TJ Tatran Sedlčany
 Venue:  Sportovní areál ATHENA, Nová Včelnice
 03.08.2019 17:00 CETFK Olympie Březová  3 : 2  SK Senco Doubravka
 Venue:  Stadion TJ Olympie Březová, Březová
 03.08.2019 17:00 CETTJ Baník Union Nové Sedlo  0 : 5  FK Baník Souš
 Venue:  Fotbalové Hřiště TJ BU Nové Sedlo, Nové Sedlo
 03.08.2019 17:00 CETFK Český Lev - Union Beroun  3 : 0  TJ Tatran Rakovník
 Venue:  Stadion Na Máchovně, Beroun
 03.08.2019 17:00 CETSK Libčany  3 : 2  SK Polaban Nymburk
 Venue:  Fotbalový Stadion, Lhota
 03.08.2019 17:00 CETTJ Sokol Srbice  2 : 2, 3 : 2 P  SK Sokol Brozany
 Venue:  Hřiště Srbice UMT, Srbice
 03.08.2019 17:00 CETSK Skalice  0 : 2  TJ Sokol Libiš
 Venue:  Hřiště TJ Jiskra Česká Skalice, Česká Skalice
 03.08.2019 17:00 CETSKP Slovan Moravská Třebová  0 : 5  SK Vysoké Mýto
 Venue:  TJ Slovan Moravská Třebová stadium, Moravská Třebová
 03.08.2019 17:00 CETSK Slaný  3 : 2  TJ Přeštice
 Venue:  Víceúcelová sportovní hala Fotbalové hřiště, Slaný
 03.08.2019 17:00 CETFC Hlinsko  0 : 1  FK Kolín
 Venue:  Mestský stadion, Hlinsko
 03.08.2019 17:00 CETSK Poříčany  2 : 4  SK Český Brod
 Venue:  Stadion pod Husovými Sady, Rokycany
 07.08.2019 18:00 CETMFK Trutnov  0 : 3  FK Přepeře
 Venue:  Fotbalový Stadión Tišnov, Tišnov




Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admdsg/public_html/widgets/wfa_topscorer_widget.php on line 20

Club Overview




   1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
   Founded:  
   City:  Frýdlant nad Ostravicí
   1. FC Olešnice
   Founded:  
   City:  

   1. FC Slovácko
   Founded:  1927
   City:  Uherské Hradiště
   1. FC Viktorie Přerov
   Founded:  2011
   City:  Přerov

   1. FK Příbram
   Founded:  1948
   City:  Příbram
   1. HFK Olomouc
   Founded:  1932
   City:  Olomouc

   1. SC Znojmo
   Founded:  1953
   City:  Znojmo
   1. SK Prostějov
   Founded:  1904
   City:  Prostějov

   AC Sparta Praha
   Founded:  1893
   City:  Praha
   AFC Humpolec
   Founded:  1922
   City:  

   Bohemians Praha 1905
   Founded:  1905
   City:  Praha
   FC Baník Ostrava
   Founded:  1922
   City:  Ostrava

   FC Chomutov
   Founded:  
   City:  Chomutov
   FC Dolní Benešov
   Founded:  1921
   City:  Dolní Benešov

   FC Elseremo Brumov
   Founded:  1941
   City:  Brumov-Bylnice
   FC Fastav Zlín
   Founded:  1919
   City:  Zlín

   FC Heřmanice Slezská
   Founded:  1932
   City:  Ostrava
   FC Hlinsko
   Founded:  
   City:  Hlinsko

   FC Hlučín
   Founded:  1923
   City:  Hlucín
   FC Horky nad Jizerou
   Founded:  
   City:  

   FC Hradec Králové
   Founded:  1905
   City:  Hradec Králové
   FC MAS Táborsko
   Founded:  1926
   City:  Tábor

   FC Odra Petřkovice
   Founded:  1936
   City:  Petřkovice
   FC Písek
   Founded:  
   City:  Písek

   FC Přední Kopanina
   Founded:  1934
   City:  Praha
   FC Rokycany
   Founded:  
   City:  Rokycany

   FC Sellier & Bellot Vlašim
   Founded:  1922
   City:  Vlašim
   FC Slavia Karlovy Vary
   Founded:  2001
   City:  Karlovy Vary-Drahovice

   FC Slavoj Olympia Bruntál
   Founded:  
   City:  
   FC Slovan Havlíčkův Brod
   Founded:  
   City:  Havlíčkův Brod

   FC Slovan Liberec
   Founded:  1945
   City:  Liberec
   FC Slovan Rosice
   Founded:  1909
   City:  Rosice

   FC Slovan Velvary
   Founded:  
   City:  Velvary
   FC Spartak Velká Bíteš
   Founded:  1932
   City:  Velká Bíteš

   FC Strání
   Founded:  
   City:  Strání
   FC TVD Slavičín
   Founded:  
   City:  Slavičín (u Zlína)

   FC Velké Meziříčí
   Founded:  1906
   City:  Velké Meziříčí
   FC Viktoria Mariánské Lázně
   Founded:  
   City:  Mariánské Lázně

   FC Viktoria Otrokovice
   Founded:  1928
   City:  Otrokovice
   FC Viktoria Plzeň
   Founded:  1911
   City:  Plzeň

   FC Vsetín
   Founded:  
   City:  Vsetín
   FC Vysočina Jihlava
   Founded:  1948
   City:  Jihlava

   FC Zbrojovka Brno
   Founded:  1913
   City:  Brno
   FC Žd'ar nad Sázavou
   Founded:  1930
   City:  Žďár nad Sázavou

   FK Admira Praha
   Founded:  1909
   City:  Praha
   FK Arsenal Česká Lípa
   Founded:  
   City:  Česká Lípa

   FK Baník Sokolov
   Founded:  1948
   City:  Sokolov
   FK Baník Souš
   Founded:  1919
   City:  Most

   FK Blansko
   Founded:  2004
   City:  Blansko
   FK Bospor Bohumín
   Founded:  2006
   City:  Bohumín

   FK Brandýs nad Labem
   Founded:  1901
   City:  Brandýs nad Labem
   FK Čáslav
   Founded:  1902
   City:  Čáslav

   FK Český Lev - Union Beroun
   Founded:  
   City:  
   FK Chlumec nad Cidlinou
   Founded:  
   City:  Chlumec nad Cidlinou

   FK Dukla Praha
   Founded:  1959
   City:  Praha
   FK Fotbal Třinec
   Founded:  1923
   City:  Třinec

   FK Hodonín
   Founded:  2007
   City:  Hodonín
   FK Hořovicko
   Founded:  2008
   City:  Hořovice

   FK Hvězda Cheb
   Founded:  1950
   City:  Cheb
   FK Jablonec
   Founded:  1945
   City:  Jablonec nad Nisou

   FK Jindřichův Hradec
   Founded:  
   City:  
   FK Kolín
   Founded:  1900
   City:  Kolín V

   FK Komárov
   Founded:  
   City:  
   FK Kozlovice
   Founded:  
   City:  Kozlovice

   FK Králův Dvůr
   Founded:  1914
   City:  Králuv Dvůr
   FK Loko Vltavín
   Founded:  1898
   City:  Praha

   FK Meteor Praha VIII
   Founded:  1896
   City:  Praha
   FK Mladá Boleslav
   Founded:  1902
   City:  Mladá Boleslav

   FK Motorlet Praha
   Founded:  1912
   City:  Praha
   FK Náchod
   Founded:  1902
   City:  Nachod

   FK Neratovice-Byškovice
   Founded:  
   City:  Neratovice
   FK Nové Sady
   Founded:  1922
   City:  Olomouc

   FK Nový Jičín
   Founded:  
   City:  Nový Jičín
   FK OEZ Letohrad
   Founded:  1919
   City:  Letohrad

   FK Olympie Březová
   Founded:  1967
   City:  Březová
   FK Ostrov
   Founded:  
   City:  

   FK Pardubice
   Founded:  2000
   City:  Pardubice
   FK Přepeře
   Founded:  
   City:  

   FK Seko Louny
   Founded:  
   City:  Louny
   FK Slavoj Vyšehrad
   Founded:  1907
   City:  Praha

   FK Spartak Soběslav
   Founded:  
   City:  
   FK Šumperk
   Founded:  
   City:  Šumperk

   FK Teplice
   Founded:  1945
   City:  Teplice
   FK TJ Štěchovice
   Founded:  1926
   City:  Štěchovice

   FK Ústí nad Labem
   Founded:  1945
   City:  Ústí nad Labem
   FK Varnsdorf
   Founded:  1945
   City:  Varnsdorf

   FK Viktoria Žižkov
   Founded:  1903
   City:  Praha
   FK Zbuzany
   Founded:  
   City:  Zbuzany

   FSC Stará Říše
   Founded:  
   City:  Stará Říše
   MFK Chrudim
   Founded:  1899
   City:  Chrudim

   MFK Dobříš
   Founded:  
   City:  Dobříš
   MFK Frýdek-Místek
   Founded:  1921
   City:  Frýdek-Místek

   MFK Havířov
   Founded:  1922
   City:  Havířov
   MFK Karviná
   Founded:  2003
   City:  Karviná-Hranice

   MFK Trutnov
   Founded:  
   City:  Trutnov
   MFK Vítkovice
   Founded:  1919
   City:  Ostrava

   MFK Vyškov
   Founded:  1993
   City:  Vyškov
   SFC Opava
   Founded:  1907
   City:  Opava

   SFK Vrchovina
   Founded:  
   City:  Nové Město na Moravě
   SK Aritma Praha
   Founded:  
   City:  Praha

   SK Benátky nad Jizerou
   Founded:  1920
   City:  Benátky nad Jizerou
   SK Benešov
   Founded:  1913
   City:  Benešov

   SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
   Founded:  1924
   City:  Frenštát pod Radhoštěm
   SK Český Brod
   Founded:  
   City:  Český Brod

   SK Dětmarovice
   Founded:  
   City:  
   SK Dynamo České Budĕjovice
   Founded:  1899
   City:  České Budĕjovice

   SK Hanácká Slávia Kroměříž
   Founded:  1919
   City:  Kroměříž
   SK Hranice
   Founded:  
   City:  Hranice

   SK Jiskra Rýmařov
   Founded:  1946
   City:  Rýmařov
   SK Kladno
   Founded:  1903
   City:  Kladno

   SK Klatovy
   Founded:  1898
   City:  Klatovy
   SK Libčany
   Founded:  
   City:  

   SK Líšeň
   Founded:  1924
   City:  Brno
   SK Mondi Štětí
   Founded:  
   City:  

   SK Petřín Plzeň
   Founded:  
   City:  Plzeň
   SK Polaban Nymburk
   Founded:  1900
   City:  Nymburk

   SK Polanka
   Founded:  
   City:  Polanka nad Odrou
   SK Poříčany
   Founded:  
   City:  Poříčany

   SK Rakovnik
   Founded:  1903
   City:  Rakovník
   SK Senco Doubravka
   Founded:  
   City:  

   SK Sigma Olomouc
   Founded:  1919
   City:  Olomouc
   SK Skalice
   Founded:  1929
   City:  Skalice

   SK Slaný
   Founded:  1907
   City:  Slaný
   SK Slavia Praha
   Founded:  1892
   City:  Praha

   SK Sokol Brozany
   Founded:  1921
   City:  Brozany nad Ohří
   SK Uničov
   Founded:  1935
   City:  Uničov

   SK Vysoké Mýto
   Founded:  1902
   City:  Vysoké Mýto
   SK Zápy
   Founded:  1932
   City:  Brandýs nad Labem

   SKP Slovan Moravská Třebová
   Founded:  1945
   City:  Moravská Třebová
   Slavoj TKZ Polná
   Founded:  
   City:  Polná

   Sokol Hostouň
   Founded:  1922
   City:  Hostouň
   Sparta Kutná Hora
   Founded:  1912
   City:  

   SS Ostrá
   Founded:  1932
   City:  Ostrá
   Tatran Ždírec nad Doubravou
   Founded:  
   City:  Ždírec nad Doubravou

   TJ Baník Union Nové Sedlo
   Founded:  
   City:  
   TJ Dvůr Králové
   Founded:  1906
   City:  Dvůr Králové nad Labem

   TJ Jiskra Domažlice
   Founded:  1908
   City:  Domažlice
   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
   Founded:  1904
   City:  Ústí nad Orlicí

   TJ Nová Včelnice
   Founded:  
   City:  
   TJ Přeštice
   Founded:  1921
   City:  Přeštice

   TJ Skaštice
   Founded:  
   City:  Skaštice
   TJ Slovan Bzenec
   Founded:  1928
   City:  Bzenec

   TJ Sokol Lanžhot
   Founded:  1922
   City:  
   TJ Sokol Libiš
   Founded:  
   City:  

   TJ Sokol Nevšová
   Founded:  
   City:  Nevšová
   TJ Sokol Srbice
   Founded:  
   City:  Srbice

   TJ Sokol Tasovice
   Founded:  1946
   City:  Tasovice pod Hodonice
   TJ Sokol Velké Hamry
   Founded:  
   City:  

   TJ Sokol Želetava
   Founded:  
   City:  Želetava
   TJ Sokol Živanice
   Founded:  1058
   City:  Živanice

   TJ Start Brno
   Founded:  
   City:  Brno
   TJ Tatran Rakovník
   Founded:  1943
   City:  Rakovník

   TJ Tatran Sedlčany
   Founded:  
   City:  Sedlčany
   TJ Tatran Všechovice
   Founded:  
   City:  Všechovice

   TJ Unie Hlubina
   Founded:  
   City:  Ostrava
   TJ Valašské Meziříčí
   Founded:  1925
   City:  Valašské Meziříčí

Previous Winners

  MOL Cup
  2018/2019 SK Slavia Praha FC Baník Ostrava
  2017/2018 SK Slavia Praha FK Jablonec